BizKimiz?

Ekibimiz 4 kişiden oluşmaktadır.

Destan Graphic (Alper Yürür) – Promaker (Tuna Öner) – RanstaMonsta (Atakan Keçici) – MaxiGuard


Destan Graphic
Tüm MMORPG oyunları için Logo, Facebook Set (Profil ve Kapak Fotoğrafı), Tanıtım Konusu, Paylaşım Görselleri, Paylaş Kazan, Launcher ve daha fazlasını tamamen ” Size Özgün ” olarak tasarlıyoruz ve sizlere sunuyoruz.
Peki sunumu nasıl yapıyoruz?
Websitemizde size ait bir sayfa oluşturuyoruz. Yapılan tasarımın bitmiş veya bitmemiş halini sizin için oluşturduğumuz bu sayfanın içine aktarıyoruz ve sizlere sunmuş oluyoruz. Bu sunum sonunda beğenmediğiniz takdirde 2 Adet daha görsel tasarlayarak sizlere sunmuş bulunuyoruz. Yani toplamda 3 adet tasarım sunmuş bulunup tekrar beğenmeme durumunda yapılan işlemin ücretinden %30 unu kesip kalan ücretin tamamını sizlere geri gönderiyoruz.


PROMAKER – Vsro Event Bot
Bildiğiniz gibi oyunlarda etkinlik düzenlemek, aynı anda birçok işi yapmak çok fazla zaman ve sorumluluk getiriyor. Tasarladığım bot sayesinde tek işiniz etkinlik saatlerini ayarlamak. Geliştirdiğim bot şu anda 12 aktif aktiviteye sahip ve önümüzdeki 3 ay içerisinde bu sayı 20’ye çıkacak. BOT ŞİMDİ %100 ÇALIŞIYOR. Değerli zamanınız artık sizin, saatleri belirleyin, gerisini bot halleder! Etkinlik botumuz her kullanıcı için şık ve sade bir kullanıma sahiptir. Mevcut etkinliklere ek olarak gelecekte fiyat artışı olmadan yeni etkinlikler eklemeye devam edeceğiz.
NOT: Oyunlarınız için özel etkinlikler düzenlenmektedir, yapabileceklerim hayal gücünüzle sınırlıdır.


Ransta Monsta
Profesyonel tanıtım konusu çevirisi (Türkçe – İngilizce, İngilizce – Türkçe).
Maxigame – Elitepvpers konu düzenlemesi ve konu yönetimi.
Yabancı ekip üyeleri ile iletişim.
Yurt dışı reklam yönetimi.
Facebook, Discord ve forumlar üzerinden tüm oyunculara destek.
Problem çözümü, fikir alışverişi ve topluluk yönetimi.
TR & ENG her konuda tam destek sunulmaktadır.

Tüm tanıtım konusu çevirileri 24 saat içerisinde profesyonel bir şekilde İngilizce’ye çevrilir ve Elitepvpers üzerinde kullanabileceğiniz hazır kod sayfası size iletilir.


 

WebSitelerimizde gerek referanslarımıza, gerek fiyat listemize, gerek iletişim adreslerimize kadar her şey’i bulabilirsiniz.
Göremediğiniz veya öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Behance : Tıklayınız…
WebSite : Tıklayınız…

WebSite : Tıklayınız…

WebSite : Tıklayınız…

Bizimle iletişime geçmek ve sipariş vermek için aşağıdaki bağlantılara tıklamanız yeterli olacaktır.
Fakat daha hızlı iletişim için, Whatsapp‘ı tercih etmeniz önerilir, çünkü diğer bağlantılarda biraz gecikmeler olabilir.